TESSERACT Kuljetuslaukku mönkijään (Goes 450)
399,90€
Tesseract-kuljetuslaukku on suunniteltu Goes 450 -mönkijään ja se voidaan asentaa sekä yksipaikkaisiin että kaksipaikkaisiin malleihin (jälkimmäisessä tapauksessa selkänoja ja kahvat on poistettava).
Varasto loppu
Tilaa ilmoitus, kun tuotetta on jälleen varastossa
Saatavilla tukusta: 0 kpl
Tesseract-kuljetuslaukku on suunniteltu Goes 450 -mönkijään ja se voidaan asentaa sekä yksipaikkaisiin että kaksipaikkaisiin malleihin (jälkimmäisessä tapauksessa selkänoja ja kahvat on poistettava).
Laatikon suunnittelussa on huomioitu takatelineen verkkomainen rakenne, mikä helpottaa asennusta. Kiinnitys tapahtuu U-muotoisilla pulteilla, jotka varmistavat tukevan asennuksen ilman lisäporauksia tai muutoksia mönkijän rakenteeseen. Asennus vaatii ainoastaan laatikon pohjaan tehtävät poraukset, jotka voi toteuttaa omaan tarpeeseen sopivalla tavalla.
Laatikossa on helppokäyttöinen lukitusjärjestelmä, joka takaa tavaroidesi turvallisen säilytyksen. Kannen tiiviste estää pölyn ja veden pääsyn sisään, joten laatikkoa voi käyttää luotettavasti myös vaativissa maasto-olosuhteissa. Integroitu pehmustettu selkänoja lisää matkustusmukavuutta.
Muotoilun jäykisteet lisäävät kestävyyttä ja sulautuvat hyvin mönkijän ulkonäköön.
Toimitussisältö
- 4 U-muotoista pulttia
- 2 metallilukkoa avaimilla
Tekniset tiedot
- Paino: 6,75 kg
- Mitat: 1250 × 580 × 250 mm
- Tilavuus: 100 l
- Vesitiivis
Merkki | Tesseract |
---|
Maksa kerralla tai osissa! Verkkokaupassamme on erittäin monipuoliset ja luotettavat suomalaisen Paytrailin maksutavat.
Näytä maksutavat
Näytä myymälän maksutavat

Edulliset toimituskulut
Toimituskulut alkaen 6,90 ja yli 150 euron tilaukset ilman kuluja! Nouto maksutta

Ammattitaitoinen palvelu
Vuosikymmenten kokemus takaa asiantuntevan palvelun

Monipuoliset maksutavat
Maksu kerralla tai osissa - Sinä päätät